Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 53189

Liczba odpowiedzi: 276984

(6 odpowiedzi)
składacz kutasa Pytanie zadaje: składacz kutasa [10.11.17, 21:01]

|________Տ_________|Na`Bilety24.pl`bilety`są \__________________/huja`tańsze.Nie`ցrαյ`w`ԼΟΤΤΟ. `\_________________/Nadzieja`matką`głu- ,`\________________/pich jest.Siemens bogacił się na holocauście

Samotne anony 25+,
próbują do was zarywać brzydkie lochy?


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.11.17, 00:31]
gość
k***a to jest najgorsze jak brzydka locha coś próbuje, miły anon here i nie chcę suki urazić i czasem nawet daję im numer telefonu po czym natychmiast go blokuję ehh

gość
OPie, a sam jesteś brzydki czy tylko samotny xD?

>podbaza, gimbaza, 1 klasa licbazy
gnębiony z powodu wyglądu i s******lenia
>2 i 3 klasa licbazy
wziąłem się za siebie, lepsze ubrania, siłownia, fryzura, itp.
Lekka atencja była mi dlatego dana i to nawet od jednej lochy 8/10, ale w sumie nic z tego nie wyszło - ja nie byłem zainteresowany, a ona chyba jednak miała mnie zakodowanego jako tego dawnego, brzydkiego spierdoxa.
1/4
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.11.17, 00:36]
>studbaza
Na roku właściwie zero loch, jedynie jakieś hybrydy częściowo przypominające lochy, a częściowo prządlaka.
Na 21 lvlu idę na praktyki i tam poznaję 2 lata starszą lochę, 6/10 z wyglądu. Szybko przypadamy sobie do gustu. "Chodzimy" ze sobą 7 miesięcy, w końcu oboje stwierdzamy że jednak nie pasujemy do siebie. Cóż poradzić, taki los.
Na 22 lvlu z nudów, a zarazem z ciekawości zakładam sobie konto na sympatii. Przez pierwsze 3 miesiące nie dzieje się dosłownie nic, w końcu pisze do mnie jakaś 19-latka. Nadzwyczaj dojrzała emocjonalnie i intelektualnie jak na swój wiek. Szybko znajdujemy wspólny język, możemy dosłownie godzinami rozmawiać o wszystkim i o niczym. Niespotykane dotąd doświadczenie. Jeśli chodzi o wygląd, to trafiłem wspaniale - mój ideał jeśli chodzi o urodę, a tak obiektywnie 8.5/10. 5 tygodni po pierwszym spotkaniu tańczymy już na weselu jej kuzynki
2/4
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.11.17, 00:40]
Reszty się możecie domyśleć. Anon zasrał, były wspólne wyjazdy (i to nie raz) i w ogóle wspaniale. Po jakimś roku zaczyna się mi jednak ona nudzić, być może ze względu na moje liczne hobby. Wolę posiedzieć w domu i poczytać książkę niż iść z nią na spacer do parku. Na wakacje zamiast z nią, jadę z najlepszym kumplem i jego lochą. Oszukuję ją że nie było już dla niej miejsca, a bardzo mi zależało na tym wyjeździe i za jakiś czas na pewno pojedziemy tam razem. Robi mi awanturę, zarzucając że na pewno kogoś mam i dlatego unikam w ostatnim czasie jej towarzystwa. Jednocześnie nie grozi mi że mnie zostawi. Koniec koniec po 1.5 roku związku sam z nią zrywam. Nie wierzy, prosi żebym się opamiętał. Załamuje się. Strasznie to przeżywa. Wydzwania i pisze do mnie żebyśmy spróbowali jeszcze raz, ale ja pozostaję niewzruszony.
3/4
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.11.17, 00:44]
Dopiero wtedy zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę nic do niej nie czułem, zależało mi tylko na tym żeby zasrać i móc powiedzieć "że mam dziewczynę". Nasze rozmowy były pozbawione głębszego sensu, dotyczyły jedynie błahych spraw i były zwykłymi banałami okraszonymi pustymi frazesami. Wiem że ją strasznie skrzywdziłem, ale po prostu nie chciałem dłużej tkwić w czymś co mi nie odpowiadało. A ona podobno nadal jest sama, mimo że od tych zdarzeń upłynęło prawie 5 lat i dostawała tony atencji od oskarków.
>praca
Poszedłem robić do dużego korpo w wielkim biurowcu. Na przerwy obiadowe chodzę sobie do pobliskiej resturacji, do której schodzą się ludzie z okolicznych firm. Średnio 1 na 2 miesiące przysiada się do mnie jakaś brzydka locha w wieku 25-30 lat i proponuje znajomość. Ja zawsze odmawiam, a one zawsze są tym strasznie zdziwione, "że czemu ty chcesz być sam?"
Bo wolę być sam niż z brzydką albo jakimś pustakiem.
4/4
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.11.17, 00:47]
@ czteropostowa wypowiedź
a ty z kimś chcesz być czy po prostu nie chcesz by brzydule cię zagadywały xD?
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.11.17, 00:47]
@ post wyżej
nie chcę żeby brzydkie lochy do mnie podbijały
a co do bycia z kimś, to nie chcę być nawet z 2137/10
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.