Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 52890

Liczba odpowiedzi: 275831

(4 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [21.02.10, 12:56]
Tagi: ania

Przymusowe leczenie odwykowe

Chciałam powiedzieć coś na temat wyroku sądu przy nakazie leczenia odwykowego. To co piszecie i doradzacie ludzią to jedna wielka bzdura. Mój brat także jest alkohalikiem i miał dwie sprawy o przymusowe leczenie odwykowe. Był dowieziony przez policje do Radomia na odwyk gdzie wracał do domu po kilku godzinach i śmiał sie wszystkim w oczy. Twierdził, że sąd mimo nakazu i tak mu nic nie zrobi poniewasz on sam nie zgodzi sie na leczenie. I jakie tu jest prawo !!! Nadal pije i znęca sie nad wszystkimi a także nad moją córką trzy letnią. Bedzie ktoś w stanie mi pomuc i powiedzieć co mam zrobić ?? Mój nr tel. 507921429


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.02.10, 15:14]
dzwon po policje i uje bia gnoja za znecanie se nad dzieckiem ,nie odwyk to niech go wsadza do wiezienia.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.02.10, 10:55]
Tak właśnie będe musiała zrobić lecz nie daje mi spokoju ta sprawa w sądzie takie zachowanie to podważanie decyzji sądu dlaczego nikt nie zainteresuje sie tą sprawą ?
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[24.02.10, 09:40]
witaj, zgadzam sie że jedyne co Ci pozostaje to dzwonić na policje, możesz też starać się o zakaz zbliżania sie brata do Ciebie i dziecka. Przepisy mają się zmienić i ma być łatwiej wyeksmitować osobę awanturyjącą się. Ale nie wiadomo od kiedy zaczną obowiązywać i Bardzo Ci współczuje, znam ten problem. Mi pomogły spotkania w klubie AA.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[24.02.10, 12:57]
Najwiękrzym problemem jest to ze mieszkam z nim pod jednym dachem z rodzicam którzy też są bezradni a dzwonienie na policje to i tak nic nie zmienia ponieważ na drugi dzień zanim wruci z kolskiej jest juz pijany wiec ?
Ania Ania
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.