Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 52890

Liczba odpowiedzi: 275831

(5 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [07.08.10, 21:24]

Ile kosztuje napisanie pisma u adwokata i gdzie taniej ?

Ile kosztuje napisanie pisma przez adwokata w ktorym zadam ustalenia widzen z dzieckiem bo byla mi to utrudnia.Gdzie taniej isc osobiscie czy zlecic przez internet ? M


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[07.08.10, 21:57]
na samosi..
misiekone misiekone
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.08.10, 09:46]
Żaden adwokat nie świadczy usług przez internet. Osoby, które się reklamują, świadczą usługi za pośrednictwem portali internetowych itp nie są adwokatami (adwokaci nie mogą tego robić bowiem jest to sprzeczne z zasadami etyki zawodowej, w razie uchybienia mają postępowanie dyscyplinarne, mogące się zakończyć wykluczeniem z zawodu). Osoba z internetu, któa ci to napisze niekoniecznie zrobi to źle, ale nie będzie mogła prowadzić Twojej sprawy. Wejdź na stronę okręgowej rady adwokackiej w Twoim rejonie - tam masz listę adwokatów i telefony do nich. Dzwoń i pytaj o stawki.
linerdv   linerdv
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 1)
0%
[09.08.10, 14:58]
Dodam tylko, że wybór adwokata w oparciu o wysokość ceny ma na ogół taki sam skutek jak wybór każdego innego produktu/usługi w ten sposób, że wybiera się najtańszy.
pogromcapseudoprawnikow   pogromcapseudoprawnikow
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.07.11, 18:45]
Trudno stwierdzić, niemniej lepiej wejść na stronę okręgowej rady adwokackiej właściwej dla Pani miejsca zamieszkania, i poszukać najlepiej specjalistę z zakresu prawa rodzinnego wcześniej składając zapytanie o stawkę i formę rozliczania.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[30.05.16, 02:02]
Racja, bezpośredni kontakt z adwokatem to w przy każdej sprawie podstawowa zasada. Jest teraz mnóstwo oszustów a to jak wiadomo generuje tylko same kłopoty, dlatego jeśli miałbym rekomendować jakąkolwiek kancelarię adwokacką to w mojej okolicy czyli Tczew jest na przykład www.dobryadwokat.org.pl
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.