Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 52889

Liczba odpowiedzi: 275825

(3 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [10.08.10, 05:09]

Znecanie fizyczne i psychiczne

Mam 22 lata i ma bardzo powazny problem z mezem.Od 3 lat zneca sie nademna fizycznie i psychicznie a mało tego jego 3 siostry i matka równiez znecaja sie nademna psychicznie .Ja juz nie wiem co mam robic cały czas przymiezam sie do rozwodu ale cały czas tylko słysze (jak rozwód to dziecka nie dostaniesz albo czeka cie czarny worek)Nie wiem co robic juz brakuje mi sił.


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.08.10, 09:19]
skoro tak Ci mówią, proponuję to nagrać i iść na policję. Bez dowodów masz tylko swoje słowo przeciwko ich słowom, a tak mając nagrane wyzwiska czy groźby karalne, to oni dziecka nie dostaną. Wyjdziesz z tego kochana tylko musisz się postawić. Ja wprawdzie dziecka nie miałam ani ślubu z katem, ale byłam w podobnej sytuacji i to w dodatku sama, w innym mieście. Sama sobie poradziłam, poszłam na policję i mam spokój. Życzę wielkiej siły dasz radę tylko nie pozwalaj się krzywdzić!!!
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.08.10, 11:36]
Za każdym razem dzwoń na policję, założą niebieskie karty, Ty zgłoś to znęcanie i będzie miał sprawę karną. Nagrywaj wszystko, musisz mieć dowody albo świadków.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.08.10, 16:14]
a co z twoja rodzina? opowiedz wszystko matce lub siostrze, kolezance jesli wiecej osob bedzie wiedzialo o twoim problemie lepiej dla ciebie a tak dla nikogo niema problemu i za kazdym razem chodz lub dzwon na policje jesli cie bije idz do lekarza zrob obdukcje
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.