Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 52889

Liczba odpowiedzi: 275825

(4 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [24.11.10, 19:43]

AKTYWACJA USŁUGI BEZLIK DO PIĘCIU W PLUSIE- POMOCY!!!

Witam, 29.10.10 zawarłam umowę w plusie z przeniesieniem numeru. Jako jedną z dodatkowych usług promocyjnych wybrałam" Bezlik do pięciu w plusie" w ramach której miałam mieć bezpłatne rozmowy z pięcioma osobami z tej sieci.Zgodnie z instrukcją otrzymaną w momencie zawarcia umowy- aktywowałam 3 numery z sieci plus i otrzymałam zwrotna informację o brzmieniu "USŁUGA JEST AKTYWNA" i podano wybrane numery.Po tej wiadomości zaczęłam dzwonić do wybranych darmowych numerów. W dn. 24.11.10 otrzymałam informację o wysokich kwotach wykorzystanych usług.w trakcie rozmowy z operatorem zostałam poinformowana że usługa bezlik do pięciu w plusie nie jest aktywna. Okazało sie iż przed wybraniem numerów konieczne było wysłanie sms aktywującego tą usługę. Po zakończeniu rozmowy wysłałam smsa aby sprawdzić listę nr aktywnych w usłudzę i dostałam informację o 3 aktywnych numerach. Według mnie jest to wprowadzenie klienta w błąd. Skoro usługa jest nie aktywna to dlaczego operator potwierdza aktywne numery w usłudze?????Dodam jeszcze iż na pierwszej fakturze mam naliczoną opłatę za aktywację usługi bezlik do pięciu w plusie oraz opłatę za każdy dodany nr w tej ofercie. Bardzo proszę o pomoc i poradę. Na jaki artykuł mogę się powołać w reklamacji???

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(4 - 1)
80%
[21.03.11, 14:31]
ej a jak to off :)
gość gość
cytuj link zgłoś

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(5 - 2)
71%
[26.11.10, 14:00]
Napisz pismo reklamacyjne, dokładnie opisz w nim swoją sytuację, żądając jednocześnie rozliczenia opłat zgodnie z warunkami usługi i wyślij je operatorowi listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Do pisma możesz dołączyć kopię faktury, na której widnieje informacja o aktywacji usługi. Operator ma 30 dni na ustosunkowanie się do reklamacji. Po bezskutecznym upływie tego terminu przyjmuje się, że roszczenie uznane zostało za zasadne.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(5 - 2)
71%
[26.11.10, 14:27]
Jeszcze jedna rada. O sprawie warto powiadomić Urząd Komunikacji Elektronicznej, korzystając z formularza kontaktu dostępnego pod adresem: http://www.uke.gov.pl/uke/inde(...)xt&place=Lead07
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(4 - 1)
80%
[21.03.11, 14:31]
ej a jak to off :)
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(3 - 0)
100%
[09.06.13, 12:26]
Wydaje się iż falka y w zygzaku wxy jest już zoonirba. Teraz albo będzie abc i potem fala z albo mocno w df3ł. Obstawiam abc i potem piątka w gf3rę. Przy tym ruchu KGH powinien być ponad 200 pln. Zobaczcie jak PKO zrobili. Niczym spławik na wodzie -niezatapialny. Regulują nim indeks. Obstawiam też że indeks będzie w trendzie rosnącym aż do końca roku. Tak więc uwaga na otrzepującego się (niczym pies z wody) grubego.PS. Nie wklejam fotek z rf3żnych przyczyn.
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.