Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 46533

Liczba odpowiedzi: 236608

(4 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [22.06.12, 13:12]

ROZWIĄZANIE UMOWY Z KRD

PROBLEM Z ROZWIĄZANIEM UMOWY Z KRD W PROGRAMIE "RZETELNA FIRMA"
Pytanie: Podpisała umowę na uczestnictwo w programie Rzetelna Firma , jako pracownik biura - poinformowano mnie, że muszę mieć upoważnienie od szefa firmy/, ale zanim takie upoważnienie przesłałam , pomimo ,że prosiłam o wstrzymanie się kilka dni , bo szef był poza biurem uruchomiono już program Rzetelna Firma .

Wiązało się to z wystawieniem faktury i zobligowaniem mnie do opłaty za uruchomienie programu , pomimo, że upoważnienia do zawarcia umowy nie przesłałam.

Kolega/szef nie przesłał mi upoważnienia ,ponieważ podjął w międzyczasie decyzję o zamknięciu firmy i firmę zamknął z dniem 30 MARCA.

DO DNIA 28 MARCA NIE ZOSTAŁO PRZESŁANIE UPOWAŻNIENIE , ALE OTRZYMAŁAM JUŻ FAKTURĘ KTORĄ NIESTETY 21 MARA OPŁACIŁAM( nie wiedziałam jeszcze wtedy o tym,że firma będzie zamknięta).

SZEF STWIERDZIŁ,ZE OBCIĄŻY MNIE ZA TE FAKTURYNa dzień dzisiejszy fakty są takie , firma zamknięta od 30 kwietnia , ja pracuję już gdzie indziej - inna firma,wczoraj dostałam pismo z windykacji KRD "Rzetelna Firma" , O ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH PONIEWAŻ STWIERDZONO ,ŻE WYPOWIEDZENIE UMOWY KTORE ZŁOŻYŁAM 2 KWIETNIA NIE JEST NIESKUTECZNE I NALICZANE SA OPŁATY TAK JAK BY FIRMA ( która przecież nie istnieje) BRAŁA UDZIAŁ W PROGRAMIE.Z SZEFEM NIE MAM KONTAKTU , JEST ZA GRANICĄ , A PO ROZMOWIE TELEFONICZNEJ ZE MNĄ STWIERDZIŁ, ŻE JAK JA SAMA BEZ KONIECZNEGO PODPISYWAŁAM TĄ UMOWĘ TO JA MAM SPRAWĘ ZAŁATWIĆ .MOIM ZDANIEM JEŚLI UMOWA WESZŁA W ŻYCIE ( bez koniecznego upoważnienia ), tylko z moim podpisem , to wypowiedzenie umowy tylko z moim podpisem powinno być skuteczne.

PROSZĘ O PORADĘ W TYM ZAKRESIE.


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.06.12, 16:42]
Proszę odpisać im, że nie rozumie Pani ich roszczeń, ponieważ nie udało się spełnić podstawowego warunku stawianego przez nich, tj. podpisu osoby upoważnionej. Jeżeli wiedzieli, że nie ma Pani prawa do podpisania dokumentów, to nie mogli ich uznać i na ich podstawie dokonywać żadnych działań !
gosc2 gosc2
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.05.13, 12:13]
KRD ? Śmiech na sali ! Uwagi w stylu "brak powagi, tak się nie robi" chyba nie są w stylu firmy która mianuje się jedną z najrzetelniejszych na rynku. Pic na wodę, złapać klienta to ich podstawowy cel przy próbie zerwania umowy okazuje się, że od programu można odstąpić, ale...i tak trzeba płacić ! Po co mi w takim razie odstąpienie ?
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[19.06.14, 16:01]
wypowiedziałem im umowę mineły 4 miesiące i dziś znów dostałem na emeila że skierowali sprawe do windyklacji,jak się od nich uwolnić??? czy nie ma żadnego prawa na tych złodziei inaczej nie można o nich powiedzieć to są oszuści,przestrzegam przed tymi złodziejami!!!! nie rozmawiajcie z nimi nawet jak dzwonią i chcą wcisnąć swoje brednie jak się od nich uwolnić?
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.11.14, 20:42]
a ja nie odesłałem umowy podpisanej przesłanej e-mailem a tam była wzmianka o 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia o czym nie informuja podczas rozmowy i Oni twierdzą że muszę to wypowiedzieć i czekać 3 m-ce. w/g mnie nie zgodziłem sie na warunki o okresie wypowiedzenia i zerwanie powinno nastąpić natychmiast, dobrze rozumuję?
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.