Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 52890

Liczba odpowiedzi: 275831

(11 odpowiedzi)
katarzyna1980 Pytanie zadaje: katarzyna1980 [13.01.09, 09:56]

Groźby i wyzwiska

Moja bratowa od niedawna żyje z nowym partnerem i ten właśnie człowiek poprzez komunikator GG groził mi i wyzywał(wstyd przytoczyc) obecnie jestem za granica i boję się wracac do domu poniewaz on mieszka w mojej miejscowości.Czy moge to zgłosic na policje i co oni mogą dla mnie zrobic w tej sprawie dodam że człowiek ten był już karany.Proszę o pomoc bo muszę wracac niedługo a boję się tego.

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(21 - 1)
95%
[31.05.10, 22:09]
shakuj mu konto!!!
gość gość
cytuj link zgłoś

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(28 - 28)
50%
[13.01.09, 11:11]
Policja.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(28 - 23)
55%
[13.01.09, 16:49]
zgłoś to na policję zachowaj najlepiej dowody
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(24 - 21)
53%
[15.01.09, 15:43]
Zgłoś zawiadomienie na Policje najelpiej z dowodami w postaci wydrukowanych rozmów z archiwum GG. Policja ma prawo wystapić do "GG" o udostepnienie/potwierdzenie przeprowadzonych rozmów. Możesz wytoczyć jednocześnie proces przeciwko tej osobie za zniewage oraz groźby. od roku do 5 lat pozbawienia wolności. W praktyce kończy sie to zawiasami+dozorem kuratora+zakaz zblizanai sie przez Ta osobe do Ciebie.
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(33 - 26)
56%
[15.01.09, 17:26]
Możesz się zgłosić na policję i przedstawić ten problem wraz z materiałem dowodowym. Ale rozmowy przez GG to za mało, musisz zdobyć coś bardziej przekonywującego - nagrane realne groźby albo relacje jakiś świadków. Życzę powodzenia :)
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(25 - 26)
49%
[08.02.09, 00:37]
Ja już nie wierzę w sprawiedliwość policji ponieważ dziś poszłam z dwojgiem moich dzieci na policję żeby złożyć na pewną osobę zastrzeżenie ponieważ parę dni wcześniej ta oto osoba przyszła do mieszkania w którym obecnie mieszkam i za czeła mnie wyzywać i odgrażać mi. Miałam dwóch naocznych dorosłych świadków i synka 6 miesięcznego w łóżeczku bałam się że ta osoba morze mu coś zrobić więc wypchnełam ją z mieszkania i zamkłam drzwi. Zaś po paru godzinach ta oto osoba za czeła mi grozić przez GG i wyzywać.Dzielnicowy pojechał do niej i poinformował ją że złożyłam na nią skargę więc ta osoba powiedziała że ja też jej groziłam a więc dzielnicowy pouczył ją żeby wniosła sprawę cywilną o rzekome grozby.Oczywiście nawet się nie pofatygował żeby mi o tym powiedzieć tylko musiałam zadzwonic żeby mnie uświadomił o tym bo tak jak on powiedział że niema zamiaru oglądać jakiś grózb w moim komputerze i obowiązku a więc ja mówię a ci świadkowie którzy byli podczas gdy ta osoba wpadła do mojego mieszkania i wyzywała mnie. To nic nie da muszę założyć sprawę cywilną tak mi powiedział.Tak można liczyć na POLICJĘ i pomoc z ich strony.Jak nie masz znajomości lub kogoś związanego z prawem to można liczyć na nich tylko tak żeby się nie przeliczyć.pozdrawiam Cię i powodzenia
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(24 - 26)
48%
[11.02.09, 11:43]
Ja już nie wierzę w sprawiedliwość policji ponieważ dziś poszłam z dwojgiem moich dzieci na policję żeby złożyć na pewną osobę zastrzeżenie ponieważ parę dni wcześniej ta oto osoba przyszła do mieszkania w którym obecnie mieszkam i za czeła mnie wyzywać i odgrażać mi. Miałam dwóch naocznych dorosłych świadków i synka 6 miesięcznego w łóżeczku bałam się że ta osoba morze mu coś zrobić więc wypchnełam ją z mieszkania i zamkłam drzwi. Zaś po paru godzinach ta oto osoba za czeła mi grozić przez GG i wyzywać.Dzielnicowy pojechał do niej i poinformował ją że złożyłam na nią skargę więc ta osoba powiedziała że ja też jej groziłam a więc dzielnicowy pouczył ją żeby wniosła sprawę cywilną o rzekome grozby.Oczywiście nawet się nie pofatygował żeby mi o tym powiedzieć tylko musiałam zadzwonic żeby mnie uświadomił o tym bo tak jak on powiedział że niema zamiaru oglądać jakiś grózb w moim komputerze i obowiązku a więc ja mówię a ci świadkowie którzy byli podczas gdy ta osoba wpadła do mojego mieszkania i wyzywała mnie. To nic nie da muszę założyć sprawę cywilną tak mi powiedział.Tak można liczyć na POLICJĘ i pomoc z ich strony.Jak nie masz znajomości lub kogoś związanego z prawem to można liczyć na nich tylko tak żeby się nie przeliczyć.pozdrawiam Cię i powodzenia Ja już nie wierzę w sprawiedliwość policji ponieważ dziś poszłam z dwojgiem moich dzieci na policję żeby złożyć na pewną osobę zastrzeżenie ponieważ parę dni wcześniej ta oto osoba przyszła do mieszkania w którym obecnie mieszkam i za czeła mnie wyzywać i odgrażać mi. Miałam dwóch naocznych dorosłych świadków i synka 6 miesięcznego w łóżeczku bałam się że ta osoba morze mu coś zrobić więc wypchnełam ją z mieszkania i zamkłam drzwi. Zaś po paru godzinach ta oto osoba za czeła mi grozić przez GG i wyzywać.Dzielnicowy pojechał do niej i poinformował ją że złożyłam na nią skargę więc ta osoba powiedziała że ja też jej groziłam a więc dzielnicowy pouczył ją żeby wniosła sprawę cywilną o rzekome grozby.Oczywiście nawet się nie pofatygował żeby mi o tym powiedzieć tylko musiałam zadzwonic żeby mnie uświadomił o tym bo tak jak on powiedział że niema zamiaru oglądać jakiś grózb w moim komputerze i obowiązku a więc ja mówię a ci świadkowie którzy byli podczas gdy ta osoba wpadła do mojego mieszkania i wyzywała mnie. To nic nie da muszę założyć sprawę cywilną tak mi powiedział.Tak można liczyć na POLICJĘ i pomoc z ich strony.Jak nie masz znajomości lub kogoś związanego z prawem to można liczyć na nich tylko tak żeby się nie przeliczyć.pozdrawiam Cię i powodzenia
AGA123   AGA123
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(5 - 10)
33%
[15.03.10, 17:20]
właśnie policja nieraz jest nie sprawiedliwa !
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(21 - 1)
95%
[31.05.10, 22:09]
shakuj mu konto!!!
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(20 - 20)
50%
[21.06.10, 21:35]
jak cię opuje to będziesz trzy dni brzegu szukała
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(20 - 20)
50%
[21.06.10, 21:37]
deps maci
gość gość
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 20)
0%
[21.06.10, 21:38]
hihihihihi
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.