Prawo, podatki i urzędy.

Krew, pot i słone łzy.

Liczba pytań: 52890

Liczba odpowiedzi: 275831

(3 odpowiedzi)
Bazar Pytanie zadaje: Bazar [17.04.09, 09:44]

Jak odzyskać pieniądze od firmy która ogłosiła upadłość?

Jak odzyskać pieniądze od firmy która ogłosiła upadłość? No właśnie jak tego dokonać? Tylko nie mówcie że nie odzyskam całości!


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[17.04.09, 16:49]
Mieszkamy w Polsce i niestety możliwości są minimalne bo dłużnicy są dość bezkarni pozostaje ci złożyć pozew do sądu i po wygranej sprawie iść do komornika lub firmy windykacyjnej ( ale jak dłużnik nie będzie posiadał majątku i finansów do ściągnięcia to niestety nie odzyskasz swoich pieniędzy)
kasia1234   kasia1234
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.05.09, 23:01]
Pójście do komornika niczego nie da, jeżeli wierzytelność nie zostanie zgłoszona. Syndyk nie ma prawa zaspokoić roszczeń, których nie ma na liście i żadna firma windykacyjna tego nie zmieni.
sverir   sverir
cytuj link zgłoś
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[18.03.15, 18:06]
To znaczy źe nie ma moźliwości odzyskania pieniędzy ? Nie pojmuję tego ! Mój ojciec jest w podobnej sytuacji. Niestety kilka lat temu współpracował z firmą która nie zapłaciła za wykonaną pracę - obiecywali ze zapłacą ! Niestety okazało się ze teraz ta firma ogłosiła upadłość ! Dodam iź pieniądze do odzyskania są niemałe. Mój ojciec załamał się ! Musiał zamknąc działalność , długów pełno (musiał zapłacić ludziom itd dlatego brał kredyt) cały czas miał nadzieję ze jednak odzyska pieniądze . Niestety prawnicy ręce rozkładają i mówią ze to jest przegrana sprawa ho przeciez nie ma z czego ściągnąc tych pieniędzy. Proszę o poradę moźe ktoś mądry da nadzieję !
,
gość gość
cytuj link zgłoś
Dodaj odpowiedź
 > Zaloguj się
Dodaj słowa kluczowe i zdjęcia
Odpowiedzi udzielają internauci, nie są one wypowiedziami ekspertów serwisu PrawoSOS.pl.